Zamknij
20:01, 13.10.2021
Salomon Potent Purple, to buty do biegania, które sprawdziliśmy jak się sprawują po dłuższym użytkowaniu. Trzeba przyznać, że dla osób, które wybrały sobie bieganie jako aktywność fizyczną, zakup odpowiedniego obuwia, to kluczowa decyzja. Pomyłka, lub zły wybór mogą być bolesne i zniechęcić do sportu. Jak to jest z obuwiem Salomon?
14:27, 21.08.2021
Dzięki prawie czterdziestokrotnie większej niż u ludzi opuszce węchowej psy wyróżniają się doskonałą umiejętnością rozpoznawania zapachów. Odpowiednio wyszkolone nie mają trudności z tropieniem poszukiwanych osób, wykrywaniem nielegalnych substancji, a nawet... niektórych chorób. Wiedza na temat wyczulonego węchu może być również przydatna podczas zabawy i wychowywania naszych czworonożnych przyjaciół. Jak ją wykorzystać? Podpowiadają eksperci Champ-Richer.
13:56, 14.11.2019
Przyczyn wypadania włosów oraz ich złej kondycji należy często szukać wewnątrz organizmu. Mogą one sygnalizować o problemach hormonalnych, chorobach ogólnoustrojowych, chorobach autoimmunologicznych, chorobach zakaźnych, a także mogą być wynikiem przyjmowania różnego rodzaju leków np. leków hormonalnych, nasercowych, przeciwgrzybicznych.