Zamknij
10:16, 17.01.2023
Decyzja między goleniem w domu a u barbera zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb. Golenie w domu pozwala na większą swobodę i daje możliwość dostosowania do swojego rytmu dnia. Można także korzystać z własnych narzędzi i kosmetyków, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry. Jednak, golenie u barbera daje możliwość skorzystania z profesjonalnej obsługi i doświadczenia barbera. Barberzy są specjalistami w swoim fachu, posiadają specjalistyczne narzędzia i umiejętności, które pozwalają na precyzyjne golenie i pielęgnację skóry. W zależności od osoby, golenie w domu może być wygodniejsze i tańsze, z drugiej strony golenie u barbera może być bardziej profesjonalne i dostarczyć przyjemności z rytuału. Warto spróbować obu sposobów i wybrać taki, który najbardziej nam odpowiada nie rezygnując ze swoich ulubionych kosmetyków, ponieważ marka Proraso oferuje produkty do użytku domowego i profesjonalnego.
19:25, 06.01.2023
Wystawy targowe to dla gości często niekończące się morze identycznych stoisk. Po evencie rzadko pamiętają nazwy firm, które je przygotowały. Dlatego tak ważne jest stworzenie dla swojej marki wyjątkowego projektu, przyciągającego wzrok i zapadającego w pamięć. Czym charakteryzują się takie wystawiennicze stoiska?
11:23, 10.01.2022
Szkło jest kruchym, ale niezwykle plastycznym materiałem. Od tysięcy lat wykorzystywane jest w różnych dziedzinach sztuki, a artyści tworzą z niego rzeźby, obrazy, a także przedmioty codziennego użytku.
11:04, 03.11.2021
Rynek dóbr sportowych urośnie w Europie do 30,74 mln USD w 2025 r. - wynika z raportu European Sporting Goods Market: Size, Trends & Forecasts (2021-2025 Edition). Prognozy wzrostów obrazują fakt, że po długim okresie pandemicznych restrykcji, branża sportowa rozpoczyna odrabiać finansowe straty i wracać do gry. Nastrojom na rynku sprzyjają decyzje administracji państwowych, które z coraz większą niechęcią patrzą w stronę "twardych" lockdownów, a także rosnąca świadomość i przekonanie ludzi do zdrowego trybu życia. Jednak warto postawić pytanie - z jakimi wyzwaniami będzie musiała zmierzyć się w najbliższym czasie branża sportowa?