Zamknij
10:52, 13.01.2023
Kuchnia jest sercem domu - miejscem, w którym cala rodzina spotyka się na wspólne posiłki i rozmowy. Aranżując to pomieszczenie, warto zatem zadbać o to, by wprowadzane do niego meble cieszyły oko i pozwalały poczuć się naprawdę komfortowo. Sprawdź, jakie są rodzaje krzeseł kuchennych i do jakich wnętrz pasują poszczególne z nich. Zainspiruj się i urządź kuchnię lub jadalnię tak, by każda chwila w nich spędzona była wyjątkowa!
14:04, 04.01.2023
Kołobrzeg to malownicza, nadmorska miejscowość położona w województwie zachodnio-pomorskim, w północno-zachodniej części naszego kraju. Miasto słynie z czystego powietrza, wspaniałego klimatu oraz bogatej oferty noclegowej. Wszystkie wymienione wyżej atuty sprawiają, że do Kołobrzegu w sezonie wakacyjnym przyjeżdża bardzo wiele osób, które pragną odpocząć oraz poznać atrakcje turystyczne tego miasta.
13:56, 04.01.2023
Farba w sprayu powszechnie kojarzy się z malowaniem graffiti czy też różnego rodzaju mniej lub bardziej legalnymi dziełami sztuki ulicznej. Jak się jednak okazuje, taka farba może być z powodzeniem wykorzystywana także w warunkach domowych. Co dokładnie przemawia za jej kupieniem, a także, do czego konkretnie może być ona użyta? Czy warto się taką farbą zainteresować?
12:42, 15.12.2022
Współcześnie rolety stanowią zamiennik firany czy zasłony w wielu domach i mieszkaniach. W naturalny sposób przejęły zatem ich funkcje użytkowe i estetyczne. Najlepszym przykładem takiej alternatywny dla wyposażenia okna jest częściowa roleta siateczkowa dzień noc. Ciekawy i praktyczny system regulacji naświetlenia wnętrza sprawił, że zyskała szerokie grono zwolenników, a producenci oferują ją w różnych wersjach kolorystycznych. Jak dokładnie działa roleta dzień-noc?
11:43, 05.07.2022
Wakacyjny wyjazd z dziećmi bywa wyzwaniem, a przygotowania do niego niejednemu rodzicowi spędzają sen z powiek. Można jednak spakować walizkę dziecięcą na spokojnie, jeżeli dobrze przemyśli się jej zawartość oraz sposób ułożenia rzeczy. W jaki sposób to zrobić?
10:04, 17.12.2021
Przedświąteczne zakupowe szaleństwo wkracza w decydującą fazę. Przedsiębiorcy szykują się na rekordowe zyski, a konsumenci dokładają wszelkich starań, by wybrane prezenty wywołały uśmiech na twarzach obdarowanych. Dlatego podczas dokonywania i odbioru zakupów warto pamiętać o trzech zasadach, dzięki którym zainwestowane pieniądze przyniosą wszystkim satysfakcję z prezentu - nawet, jeśli początkowo okaże się on nietrafiony.
11:56, 15.10.2021
Po ogromnym sukcesie w miastach na całym świecie, takich jak: Los Angeles, Nowy Jork, Toronto, Las Vegas, Dubaj, Berlin, Moskwa czy paryskie muzeum "Atelier des Lumi?res", przyszedł czas aby wielka sztuka w połączeniu z nową technologią zawitała do Warszawy! Światowa - multisensoryczna, niezwykle angażująca zmysły wystawa największych dzieł VINCENTA VAN GOGHA zagości już od 29 października w WARSZAWSKIM CENTRUM EXPO XXI, przy ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14. Ekspozycja będzie dostępna dla widzów niezwykle krótko bo tylko przez 2 miesiące - do 14 stycznia 2022r.
15:02, 23.08.2021
Less waste - trudno znaleźć osobę, która nie zetknęłaby się z tym określeniem. W dosłownym tłumaczeniu "mniej marnować", czyli po prostu generować możliwie jak najmniejszą ilość śmieci. To podejście dobre nie tylko planety, ale i dla naszego portfela. Jak wprowadzić je w życie? Skąd czerpać inspiracje? Zamiast sięgać do Internetu, przyjrzyjmy się naszym mamom i babciom, które sztukę rozsądnego gospodarowania jedzeniem już dawno temu opanowały do perfekcji.
12:17, 03.03.2021
Nowa książka na rynku, świeżo wydana. Można ją przeczytać jednym tchem, bo jest ciekawa i lekka. Daje do myślenia, że czasami na oczywiste rzeczy spojrzymy inaczej.
01:00, 04.05.2020
Zespół Szkół Nr 7 w Białym Borze jest jedyną szkołą certyfikowaną przez Ministerstwo Obrony Narodowej w powiecie szczecineckim oraz w promieniu 100 km od niego.
13:30, 30.04.2020
Trochę w życiu przeczytałem, ale jeszcze nigdy nie zrobiłem sobie przerwy na liczenie przekleństw użytych przez autora. Na pierwszej stronie "Wierży Babilon" naliczyłem trzydzieści słów uważanych powszechnie za wulgarne (a pominąłem kilka delikatniejszych). Być może to rekord świata. Być może na tym mój kontakt z powieścią Merlina Aliestera Gistera powinien się zakończyć, ale zacisnąłem zęby i stwierdziłem, że stron nie zostało mi aż tak dużo (całość zamyka się na 84 kartkach, wliczając w to stronę tytułową i posłowie w formie słowniczka pojęć), a wierszówki jednak szkoda. Wiecie co? Była to kur***ko dobra decyzja!
00:07, 03.03.2020
Wyrzucanie niesprzedanego jedzenia od 1 marca jest niemal zbrodnią. Nowe obowiązki dla przedsiębiorców. Idea wspaniała, ale w wykonaniu politykom coś poszło nie tak.
22:58, 31.01.2020
To wspaniała nowina. Agnieszka Radwańska jest w ciąży. Tenisistka już oficjalnie oznajmiła to w mediach społecznościowych.
10:39, 05.10.2019
Jedno z najmniej oczekiwanych doznań, to uczucie bycia zdradzonym. Łączy się z tym wiele odczuć emocjonalnych, jak złość, łzy, złamane serce, żal, rozpacz, pogarda, a można do tego dorzucić coś jeszcze. Rekompensata pieniężna.
12:23, 10.09.2019
Obietnica wzrostu płacy minimalnej zrobiło zamieszanie przedwyborczą. Są zwolennicy i przeciwnicy. Ludzie co zarabiali najmniej otrzymają więcej pieniędzy, a do budżetu państwa popłynie też strumień srebrników na sfinansowanie obietnic wyborczych. Jest tylko małe ale... kto to zbilansuje? Kto za to zapłaci?