Zamknij
17:29, 16.01.2024
Antykoncepcja awaryjna, czyli tzw. tabletki "dzień po" będą dostępne bez recepty? Takie zmiany zapowiedział premier Donald Tusk. 
15:40, 09.11.2023
Jedna partia popularnej przyprawy od znanego producenta zanieczyszczona. GIS wydał ostrzeżenie. 
09:18, 06.11.2023
Ministerstwo Zdrowia wprowadza zmiany w podstawowej opiece zdrowotnej (POZ). Na czym mają polegać nowe zasady? 
08:22, 13.10.2023
Głośna afera wśród youtuberów niesie za sobą kolejne konsekwencje. Rossmann wydał oświadczenie, w którym poinformował o wycofaniu kosmetyków, które powstały we współpracy influencerów należących do Teamu X.
07:24, 16.07.2023
Przez szereg lat w mediach ekonomicznych, a także z ust niektórych polityków padały słowa, że Polacy nie chcą podwyższenia składki na ubezpieczenie zdrowotne. Jak to często bywa, kwestia jest bardziej skomplikowana. Z ostatniego badania na ten temat wynika, że jedynie 1/3 respondentów jest przeciwko wyższej składce zdrowotnej, a większa część respondentów zgadza się na wyższą składkę, ale pod pewnym warunkiem.
1
08:33, 14.06.2023
Chcesz mieć gładką i jędrną skórę twarzy jak najdłużej? W naszym artykule podpowiadamy, w jaki sposób dostarczyć jej niezbędne składniki odżywcze, by wyglądać młodziej i bardziej promiennie niż dotychczas. Poświęć sobie trochę uwagi w domowym zaciszu, a szybko zauważysz efekty codziennej pielęgnacji!
10:16, 17.01.2023
Decyzja między goleniem w domu a u barbera zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb. Golenie w domu pozwala na większą swobodę i daje możliwość dostosowania do swojego rytmu dnia. Można także korzystać z własnych narzędzi i kosmetyków, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry. Jednak, golenie u barbera daje możliwość skorzystania z profesjonalnej obsługi i doświadczenia barbera. Barberzy są specjalistami w swoim fachu, posiadają specjalistyczne narzędzia i umiejętności, które pozwalają na precyzyjne golenie i pielęgnację skóry. W zależności od osoby, golenie w domu może być wygodniejsze i tańsze, z drugiej strony golenie u barbera może być bardziej profesjonalne i dostarczyć przyjemności z rytuału. Warto spróbować obu sposobów i wybrać taki, który najbardziej nam odpowiada nie rezygnując ze swoich ulubionych kosmetyków, ponieważ marka Proraso oferuje produkty do użytku domowego i profesjonalnego.
19:18, 06.01.2023
Efekt rozjaśniania włosów można uzyskać w wyniku działania silnych substancji chemicznych, czyli utleniaczy. Dostają się one w głąb włosa, co powoduje odbarwienie go. Warto zaznaczyć, że intensywność rozjaśnienia zależna jest przede wszystkim od procentowej zawartości utleniacza w preparacie, a także od wyjściowego koloru, a także czasu trzymania produktu na włosach.
12:47, 15.12.2022
Skóra jest nieustannie narażona na szereg czynników, które mają na nią negatywny wpływ. Kurz i pył osiadają na niej i blokują pory, a promieniowanie UV - wysusza. Właśnie dlatego twoja skóra potrzebuje szczególnego wsparcia. Dowiedz się, co zrobić, aby była gładka, jędrna i elastyczna.
14
11:40, 27.07.2022
Każdego roku na świecie produkuje się ponad 380 milionów ton plastiku. Niestety, znaczna część odpadów z tego surowca trafia do środowiska naturalnego - do mórz czy oceanów. Tam tworzą się dryfujące śmieciowiska. Jednym z nich jest prawie pięciokrotnie większa od Polski Wielka Pacyficzna Plama Śmieci, która przyczynia się do powstawania mikroplastiku i zatruwania zwierząt oraz... ludzi.
12:50, 01.07.2022
Nie wszystkie kochamy swoje piersi, choć są one jednym z atrybutów kobiecości. Do piersi, tak samo, jak do całego ciała, warto jednak podejść z czułością - są częścią nas i spełniają różne zadania. Bywają powodem do dumy, są źródłem przyjemności, dzięki nim możemy karmić dzieci. Potrzebują także naszej troski, a właściwa pielęgnacja pomoże spojrzeć na piersi z miłością.
14:47, 18.01.2022
Jak co roku styczeń przywitał nas długą listą zadań. Utarło się przecież, że "nowy rok, to nowa ja"! W czołówce postanowień chęć zrzucenia nadprogramowych kilogramów i wysyp porad, jak to zrobić szybko i skutecznie. Ale może warto podejść do tego inaczej - z przyjemnością i bez presji, dzięki czemu zapału wystarczy nam na dłużej niż tylko na styczeń.
16:36, 12.10.2021
Wartość odżywcza ryb jest bardzo wysoka i nie inaczej jest z Sumem Afrykańskim. Jeśli spojrzymy sobie na mapę, gdzie ludzie żyją najdłużej, to okazuje się, że są to miejsca, gdzie dostęp do mięsa ryb jest największy. Przypadek?
10:20, 01.10.2021
W stadium III zaawansowania raka jelita grubego szanse na przeżycie maleją do 67% w stadium IV do 11%. W Światowym Dniu Przerzutowego Raka Jelita Grubego, który przypada w tym roku 29 września, zastanawiamy się, co można zrobić, by nie pozwolić na rozwój tego nowotworu.
16:35, 24.08.2021
Garett Electronics, polska marka produktów do pielęgnacji urody w zaciszu domowym, wprowadziła na rynek urządzenie do mezoterapii bezigłowej Garett Beauty Fresh Skin.