Zamknij

Znana sieć wycofuje kosmetyki influencerów! Jest oświadczenie

08:22, 13.10.2023 Źródło: Wiadomości Handlowe / KobieceInspiracje.pl Aktualizacja: 19:16, 07.11.2023
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Siec Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Siec

Głośna afera wśród youtuberów niesie za sobą kolejne konsekwencje. Rossmann wydał oświadczenie, w którym poinformował o wycofaniu kosmetyków, które powstały we współpracy influencerów należących do Teamu X.

O wycofaniu Rossmanna ze współpracy z influencerami poinformował serwis WiadomosciHandlowe.pl.

- Zdecydowaliśmy się wycofać ze sprzedaży artykuły sygnowane logo Team X. W przypadku drogerii internetowej nastąpi to jeszcze dzisiaj. Natomiast wycofanie tych produktów z drogerii stacjonarnych jest pewnym procesem i zajmie nam 1-2 dni - mówiła Agata Nowakowska, rzeczniczka Rossmanna.

W sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym sieci nie zobaczymy już kosmetyków, których ambasadorami były m.in. Agata „Fagata" Fąk, Natalia „Natsu" Karczmarczyk. 

Pandora Gate

Popularna sieć zareagowała w ten sposób na aferę Pandora Gate.

W sieci pojawiły się dwa filmy - pierwszy autorstwa Sylwestra Wardęgi, drugi Konopskyyego. Autorzy ujawniają dowody i poszlaki sugerujące, że Stuu (jeden z najbardziej znanych youtuberów) spotykał się z dziewczynami poniżej 15. roku życia, a także prowadził z nimi rozmowy o podtekście erotycznym.

W filmach zaprezentowane są również poboczne wątki osób, które, jak wskazują twórcy, miały o tym wiedzieć i nie podjąć żadnych działań. 

-  Twórcy filmów przytoczyli między innymi Marcina Dubiela, Agate “Fagate” Fąk, czy Michała “Boxdela” Barona - podaje serwis KobieceInspiracje.pl. 

(Źródło: Wiadomości Handlowe / KobieceInspiracje.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%